Xiaomi Airdots Türkiyede ! Şok fiyatlar

F/P ürünlerini bizlere sunan Xiaomi firmasından Apple airpodslarına rakip olacak nitelikte Airdots modelini duyurulmuştu ve ülkemize ulaştı satış fiyatları şaşkınlık uyandırıyor .

Gelelim ürünün özelliklerine 4 Saat kesintisiz müzik deneyimi sunan Airdots 1.5 saat gibi bir sürede şarj oluyor airdots’umuzun bağlı olduğu kutu ise 2 saat gibi bir sürede şarj oluyor . Taşınabilir bir kulaklık şarj istasyonu olarak kullandığımız kutunun tasarımı ise gayet şık .

Xiaomi bu ürününü güncel bir şekilde biz değerli kullanıcılara sunuyor Bluetooth 5.0 desteği sağlayan kulaklık kesintisiz müzik deneyimini biz kullanıcılara sunuyor .

Airdotsumuzun ses kalitesine bakacak olursak .

Kulaklıklarımızda 7.2 Dinamik sound driver kullandıklarını belirtelim yani gayet berrak baslar ve tizler ile elimize ulaşıyor , Kulaklık plastiklerinide katacak olursak Dış dünyayla bağlantımızı kesecek bir kulaklık gibi gözüküyor .

Fiyat aralığına bakacak olursak EVOFONE çıkış fiyatımız 249.90 TL gibi bir fiyata çıkış vermiş olmasına rağmen distribütör satış fiyatları 149.00 TL Fiyat aralığındadır . Bluetooth kulaklıklarda 149.90 TL gibi bir fiyata Çin’in kulaklık markalarından QCY almak bile günümüzde gayet güç . Fiyat aralığı gayet hoşumuza gitti . Seçim siz değerli kullanıcılarımızın .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir