Tam kapanmada 5 Oyun Önerisi

Merhaba ,

Saygıdeğer Appcuk.com okuyucuları Tam kapanmanın 8. Günündeyiz evlerimizde vakit geçirmekte zorlandığımız anlar yaşıyoruz Dışarı çıkamama çalışamama ve üzerine oruç eklenince vakit geçirmek için oyun veya uygulama arayışına geçiyoruz şimdi geçelim Sıralamamıza

  1. İlk önerimiz Roblox

Roblox Playstore ve App storede en çok indirilen oyunlardan biridir Sandbox oyunlardan biridir karakterinizi Geliştirebildiğiniz açık dünya Online oyunlardan biridir. Güzel vakit geçireceğinize eminiz.

Tıkla İndir

2. Troll Fighter

Türk uygulama Geliştiriciler tarafından hazırlanan Troll Fighter eğlenceli ve komik vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Tıkla İndir

3. Extreme Car Driving Simulatör

2008 Yıllarında NFS ile Ramazan aylarında iftar ettiğimiz gibi mobil uygulamada da araba yarışları bir numaralı vakit geçirme oyunudur. Eğlence Garantilidir 🙂

Tıkla İndir

4. Çanak Okey Plus

Çanak okey Plus etkileşimli bir uygulamadır okey oynarken arkadaş edinebilir sohbet muhabbet edebilirsiniz Güzel vakit geçirmek için tercih edilebilir.

Tıkla İndir

5. ZULA

Zula Mobile FPS Shooter Oyunlarda ülkemizde oldukça popüler Türk geliştiriciler tarafından desteklenen bir uygulamadır, Uygulamanın Mobil sürümü yayınlanmıştır.

Tıkla İndir

Listemizin sonuna geldik değerli okuyucumuz , Ama size ufak bir tüyo daha verelim oyunlardan sıkılırsanız arama kısmına ” BLUTV yada Netflix ” Aramasını yaparak İftara kadar çılgınlar gibi film izleyebilirsiniz.

Naçizane ufak önerimizi Yaptığımıza göre saygılarla Mutlu kapanmalar Efendim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir