Samsung J7 Pro (J730F ) ROOT

Uyarı : Sitemizde paylaşılan yazılım , root , uygulama , apk dosyaları Aktif olarak test edildikten sonra sitemizde yayınlanmaktadır , kurulum aşamasında oluşabilecek sorunlar sizin sorumluluğunuzdadır . Aklınıza takılan bir soru varsa ticket bölümümüzden destek alarak sorunsuz bir kurulum sağlayabilirsiniz.

Android yazılımı Geliştirmeye üretmeye açık bir platformdur programcıları ve uygulama geliştiriciler için en kolay platform olarak belirtilmektedir , Android cihazlarınıza root işlemi sağlayarak mevcuttaki stock yazılımıza erişimi SUPER USER olarak sağlayabilir İhtiyaç duyduğunuz donanımsal ve sistemsel Güncellemeleri sağlayabilirsiniz.

J7 PRO ( J730F 7.0 ) Root işlemi için Alttaki adımları izlemeniz yeterli

Root işlemi Telefondaki verilerinize zarar vermeyecektir , Yedekleme almanıza gerek yok . Fakat oluşabilecek her hangi bir yazılım kaynaklı çökmelere karşı Telefonunuza yedek almanızı öneririz . Bilgi nasıl yedeklenir ? sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Android cihazlarda Veri nasıl yedeklenir ? Konuya gitmek için tıklayınız

Yükleme için Gereken dosyalar

Odin V3.10.6 Download

.

J7 Pro J730F Root dosyası

.

.

.

J7 PRO J730F ROOT DOSYASI ALTERNATİF LİNK

İndirdiğiniz Winrar dosyalarınızı bir klasöre çıkarınız

Uyarı : Cihazınızın Şarj değeri minimum %30 %40 düzeylerinde sağlıklı olarak %50 ve üzerinde olması gerekmektedir Cihazınızın soft brick durumlarını engellemek için dikkat ediniz

İşleme başlamadan Önce Telefonunuzu Odin/Download Moda almanız Gerekmektedir , Buraya tıklayarak Nasıl alacağınızı Öğrenebilirsiniz.

İlk olarak indirdiğiniz Dosyalardan Odin V3.16.0 Uygulamasını çalıştırınız .

Açtığınız Odin v3.10 Uygulamasından ” AP ” Seçeneğine Tıklayın

Klasöre çıkarttığınız Dosyalardan ” CF-Auto-Root-j7y17lte-j7y17ltexx-smj730f.tar.md5 ” Dosyasını Seçiniz

Odin/Download modda olan cihazınızı USB/DATA kablonuz ile bilgisayara bağlayınız .

Com Portunu Görmeniz adına resim temsilidir .

Ekteki resimde olduğu gibi bilgisayarınızın cihazınızı algılamış ve 0:[COMX] Olarak tanımış Olması gerekmektedir . Portu Gördüyse Start butonuna Tıklayarak Root işlemini Başlatabiliriz.

Start butonuna bastıktan sonra PASS/Yeşil logoyu üstteki boş alanda görene kadar işlemin Tamamlanmasını bekleyelim . Pass logosunu gördükten sonra SuperSU/USER eklentileri sistemimiz içine eklenmiş ve Root işlemimiz tamamlanmış olacaktır

Resim Pass ekranınızı görmeniz için alınmıştır temsilidir

Pass Ekranını Gördük Root işlemimiz Tamamlanmıştır , İyi çalışmalar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir