Hakkında

www.appcuk.com 24.03.2019 Tarihinde kullanıcılara açıldı , Admin HYDRA yaklaşık 7 yılı aşkın bir süredir cihazlara yazılım ağırlıklı tamir işlemi yapmaktadır. Xiaomi , Oppo , Huawei , Samsung , LG , Sony ve bir çok android tabanlı cihazın yazılım onarımlarını sağlamaktayız.

Sitemizdeki İçerikler

Sitemizdeki içerikler daha önceden denenmiş yazılımlar ve uygulamalar olmaktadır genellikle virus taramasından geçirilmiştir kullanım kaynaklı yaşanabilecek sorunlardan www.appcuk.com sorumlu değildir.

Xiaomi Repair İşlemleri

Xiaomi Yazılım / Onarım hizmetlerinde sayılı sayılabilecek yazılım merkezimiz mevcuttur , Hardbrick [ Ölü durumdaki cihaz ] , Softbrick , Bootloop sorunlarına kesin çözümler sağlamaktayız. Bu yaptığımız işlemler uzaktan işlemler ile yapılamamakla beraber servis merkezimizde kayıt altına alınarak yapılmaktadır.

Canlı Destek / Uzaktan Destek

Canlı Destek hizmetimizi ücretsiz olarak başlatmamıza karşın Uygulama kurulumu yaparken dahi destek almak isteyen kullanıcılar nedeniyle aşırı yoğunluk oluşmuş ve kapatmak durumda kalmış bulunmaktayız. Canlı Desteğimiz 10.10.2020 Tarihinde tekrar aktif edilecektir Ücretli olarak Canlı destek hizmeti sağlayacağız , eğer canlı destek panelinden sorunu çözemez isek uzaktan bağlantı sağlayarak aşama aşama sorunların çözümü hakkında yardımcı olacağız. Firmware problemleri uzak bağlantı ile çözülebilmektedir.

Yedek Parça / Satış

Sahibinden / Gittigidiyor / Microsphone.com Üzerinden yedek parça ve ekipman satışlarımız mevcuttur . Cep telefonlarınız için LCD Panel , Şarj modulü , Batarya ve benzer ürünlere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Teknik servis hizmeti .

Microsphone Teknik servisimiz Haftanın 7 Günü hizmet vermektedir. 2016 Yılında açılışını yapan Microsphone Teknik 4 senelik süreçte tecrübelerine tecrübe katmış olup Cam / LCD Panel değişimi anakart onarımları ve Firmware hakkında Deneyimli bir ekibe sahiptir. Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız olup kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Canlı destekten yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir