En iyi ve ücretsiz arkadaşlık Uygulamaları

Günümüzde çoğu insan yalnızlıktan , tek başına kalmaktan şikayetçidir . Bu paylaşım tam size göre yalnızlığınıza son verecek yeni flörtler ve arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olacak 3 uygulamayı siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz .

1. Tinder

Listemizin ilk sıralarını tinder’a vermeseydik haksızlık etmiş olurduk , Android ve IOS işletim sistemli telefonlarda en işlevsel ve aktif kullanabileceğiniz uygulama Tinder . Yakınlarda yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen insanları bularak buluşma ayarlayabiliyoruz . Yaş , cinsiyet ve mesafe gibi filtreler sayesinde ruh eşinizi uzaklarda aramanıza gerek yok . BURAYA tıklayarak hemen telefonunuza indirebilirsiniz .

2. Azar

Uygulama hem bilgisayarınız üzerinden hemde cep telefonunuz üzerinden kullanılabilir tüm dünyadan yeni insanlarla tanışabilir yakınlardaki kişilerle sohbet ederek yeni arkadaşlıklar , dostluklar ve flörtler yapabilirsiniz . BURAYA tıklayarak hemen azarı indirebilirsiniz .

3. Happn

Yolda karşılaştığınız birini mi arıyorsunuz ? Happn tam size göre yakın mesafedeki kişilerle tanışıp flörtleşebiliyor birer kahve içebiliyorsunuz . Ücretsiz flört uygulamalarında tinder’dan sonra gelen bir uygulama olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz . BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz .

En iyi ve ücretsiz arkadaşlık Uygulamaları” için bir yorum

  • Temmuz 15, 2019 tarihinde, saat 4:57 pm
    Permalink

    Tinder kullanıyorum gayet güzel bir uygulama

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir