Bayramda Güzel vakit geçireceğiniz 3 Oyun

Merhabalar ,

Bayram tatilinin başlaması üzerine evde sıkıntıdan patlamak üzere olan sevgili kullanıcılarımız gifte olduğu gibi güzel vakitler geçirebileceğiniz mobil oyunları konumuzda bulabilirsiniz.

Kurban bayramınızı Enişten dileklerimizle kutlarız 😉 🙂

  1. Mobile Legend : Bang Bang

MMORpg dünyasında taht kuran Mobile legend yıllardır kendinden söz ettirmeye adına turnuvalar düzenlemeye devam ediyor bayram boyunca kafanızı kaldırmadan saatlerce oynayacağınıza emin olduğumuz oyunu denemenizi öneriyoruz . Buraya Tıklayarak indirebilirsiniz.

2. Kafa Topu 2

Kafa topu artık klasikleşmiş bir oyun olmakla beraber yıllardır eğlenceli vakit geçirebileceğimiz arkadaşlarımızla kapışıp kafayı yiyeceğimiz bir oyun saatlerinizi bu oyuna ayırmanızı öneriyoruz , Çok eğleneceksiniz. Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

3. Rebel INC

Favori oyunumuzu en sona sakladık . Oyunumuz yeni çıkmasına rağmen liste başlarında boy göstermeye ve kullanıcılarda heyecan yaratmaya devam ediyor. Kısaca oyunumuzun konusundan bahsedecek olursak Rebel INC internet bağlantısız bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda Ülke / eyalet yöneticisi olarak göreviniz istikrarı sağlamak isyanları bastırmak yol yapmak istihdam kaynaklarını arttırmak ve bir çok şey. oyuna başladığınızda vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir